TEKSER BAS KONUŞ TELSİZ SİSTEMİ NEDİR?

TEKSER BAS KONUŞ TELSİZ SİSTEMİ, geleneksel telsiz sistemi altyapısı kurulmadan, cep telefonu şebekeleri üzerinden çalışan, ses haberleşmesinin yanı sıra bir çok gelişmiş multimedya (yazılı mesaj, resim, video, canlı video gibi) servislerini destekleyen bir servistir.

KAPSAMA ALANI TÜM DÜNYA! Haberleşme, GPRS, 3G ve Wi-Fi kablosuz ağ şebekeleri üzerinden yapılabilir. Böylece kapsama alanı gibi sorunlar ortadan tamamen kalkmış olur.

OPERATÖR KONSOL YAZILIMI bir PC üzerine kurularak sahadaki telsizlere bu konsol üzerinden erişim sağlanabilir. Görüşmeler ve diğer kayıtlar bu konsol üzerinden raporlanabilir. Telsizlerden gelen GPS konum bilgileri ile operatör, telsizlerin konumlarını anlık ve geçmişe dönük olarak izleyebilir.

Tekser Bas Konuş Telsiz Sistemi’nden faydalanmak için firmamızdan telsiz terminalleri satın alabilir ve aboneliğinizi başlatarak sistemi aktif olarak kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.


SİSTEM MİMARİSİ


SİSTEM SERVİSLERİ:

GRUP GÖRÜŞME
Önceden tanımlanmış yada geçici olarak oluşturulmuş gruplar kendi aralarında ses ve yazılı haberleşme yapabilirler.

BİRE-BİR GÖRÜŞME
Kullanıcılar istedikleri diğer kullanıcılar ile görüşmek için rehberden seçim yaparak bire bir haberleşme yapabilirler.

YAZILI MESAJLAŞMA
Kullanıcılar önceden tanımlanmış yada geçici oluşturulmuş grup içerisinde birbirleri ile yazılı olarak haberleşebilirler.

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME ve CANLI YAYIN
Kullanıcılar kendi aralarında video görüşmesi yapabilirler yada operatör tarafında telsizden gelen görüntüler canlı izlenebilir.

KONUM TAKİBİ
Telsizler GPS alıcıları sayesinde, ekranlı telsizler yada operatör konsolu üzerinden takip edilebilirler ve alan tanımlaması yapılabilir.

OPERATÖR KONSOLU
Sistem fonksiyonları PC tabanlı bir operatör konsolu üzerinden kontrol edilerek, sahadaki telsizlere sesli ve yazılı erişim sağlanabilir.

ACİL DURUM ÇAĞRISI
Telsizler önceden tanımlanmış acil durum butonlarına basıldığında varsa operatöre yada diğer telsizlere acil durum sinyali gönderebilirler.

SES, VİDEO ve VERİ KAYDI
Yapılan tüm telsiz haberleşmesi sistem üzerinde depolanır ve gerektiğinde konsol üzerinden ses, görüntü ve mesajlar izlenebilir.


YÖNETİM ve OPERATÖR KONSOLU

Operatör konsolu üzerinden, sahadaki ekip ile tek bir butona basarak ses haberleşmesi yapılabilir. Daha önceden oluşturulmuş telsiz grupları ile görüşülebilir yada geçici dinamik gruplar oluşturularak ilgili kişiler ile irtibata geçilebilir.

Sahadaki personelin anlık ve geçmişe dönük konumları saat ve gün bazında izlenebilir. Yasak alanlar tanımlanarak kullanıcıların bölge içinde yada dışında oldukları tespit edilebilir.

Kullanıcıların çevrimiçi yada çevrim dışı oldukları operatör konsolunda ikonlarındaki renklerden kolayca anlaşılabilir.

Kameralı telsizlerden canlı video yayınları talep edilerek merkezde izlemek mümkündür.


EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

ANA EKRAN

GRUP GÖRÜŞME

OPERATÖR MERKEZİ

VİDEO GÖRÜŞME

KONUM TAKİBİ

SES KAYITLARI

Bu Ürünün Aksesuarları Bulunmamaktadır.