Menü Kapat

AMPHENOL PROCOM COMBINER (BİRLEŞTİRİCİLER)

Firmamızın Türkiye temsilciliğini yapmakta olduğu Amphenol Procom, alanındaki Procom, Jaybeam, Skymasts gibi güvenilir markaları bir çatı altında toplamış, DMR, P25, TETRA, Hava bandı, Deniz bandı, LMR, LTE, GPS, GSM ve daha bir çok haberleşme ağı için RF altyapı donanımları üreten, dünya genelinde 70bin çalışanı ve 70 yılın üzerindeki mühendislik tecrübesi bulunan Amphenol grubunun parçasıdır. Portföyünde 38 farklı ürün grubu ve 7.000’nin üzerinde ürün çeşidi bulunmaktadır. %99.96 hatasızlık oranı, 10 yılın üzerinde ürün ömrü ve ISO 9001:2005 üretim standardı ile müşterilerine güvenilir ve üstün kalitede ürünler sağlamaktadır.

Amphenol Procom combiner ürün yelpazesinde, vericilerin tek çıkışta birleştirilmesi için kavite (cavity) ve hibrid (hybrid) tipte güç birleştirici (combiner) ürünler mevcuttur. Combiner ürünleri vericiler arasındaki gerekli izolasyon seviyesine göre tekli ya da çift izolatörlü olarak talep edilebilir. 2/3/4/5/6/8 kanallı kavite ya da hibrid combiner ürünleri mevcuttur.

Alıcıların birleştirilmesi için ise, çeşitli tiplerde almaç çoklayıcı (multicoupler) ürünler bulunmaktadır. Dahili düşük gürültülü amplifikatörleri ile araya girme kaybı yoktur ve bazı modellerde bu kayıp seviyesi ayarlanabilir. Talebe ve ihtiyaca göre bazı “multicoupler” ürünler preselektörlü (preselector) de seçilebilir. Preselectorlü ürünler, alma gönderme izolasyonunun sorunlu olduğu kurulumlarda ya da enterferans bulunan lokasyonlarda avantaj sağlamaktadırlar. 4/8/16 kanallı modeller mevcuttur.

Ürün çeşitleri:
– Compact Combiners
– Cavity Combiners
– Hybrid Combiners
– Multicouplers
– Power Splitters
– Couplers
– Amplifiers
– Dummy Loads & Attenuators
– Isolators & Circulators
– Power Monitors
– Combiner Components
– Low-noise amplifiers (LNA)
– Aksesuarlar

Tüm Amphenol Procom Combiner, Multicoupler ve İlgili Ürünler >>

Bilgi Al

Bizlerle iletişime geçerek ürünlerimiz ile ilgili tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.