Menü Kapat

Hakkımızda

Tekser Elektronik Sistemleri Ltd. Şti.

Tekser Elektronik Sistemler Ticaret Ltd Şirketi, T.C. Telekomünikasyon Kurumu’ndan satış ve satış sonrası hizmetleri ile ilgili yetki belgelerini tamamlayarak, telekomünikasyon sektöründe faaliyet göstermek üzere 1993 yılında iki girişimci iş adamı tarafından kurulmuştur.

Tekser Analog ve Dijital (DMR – Tetra – Trunk) Motorola telsiz sistemlerinin Türkiye’de Motorola distribütörü AIR Telekomünikasyon Çözümleri Ticaret Sanayi A.Ş.’nin yetkili çözüm ortağı olarak ile her türlü mühendislik hizmetleri, proje geliştirme, satış ve satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerini müşterilerine sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Tekser, bina içi haberleşmesi ile ilgili olarak plazalar AVM, iş merkezleri, raylı sistemler (metrolar) radyo frekansının havadan ulaşamadığı ölü nokta diye tanımlanan bölgeleri, ölü alanları yer altında hem kendi içi ile haberleşmesini hem de yer altında kalarak yer üstüne çıkamayan radyo frekansının özel frekans taşıyıcı sistemler ile projelendirip yer üstüne taşıyarak, bu konuda Türkiye’deki ilk projeleri başlatan kurum olma başarısını göstermiştir.

Tekser Hidro Elektrik Santralleri, enerji dağıtım şirketleri, doğal gaz ve petrol hattı projeleri ile  otoyol inşaatı projelerinde geniş alan kapsama Motorola telsiz sistemlerini kurarak bu konuda müşterilerinin çok önemli ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tekser, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından yeniden düzenlenerek 5809 sayılı elektronik ve haberleşme kanunu ile yürürlüğe giren Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri  Yönetmenliği’ne dayanarak  kendi bünyesinde yeni bir yapılanmaya giderek TEKSERNET OKTH Ortak kullanımlı telsiz hizmetleri San ve Tic Ltd Şti firmasını kurarak OKTH işletmeci lisansını almış olup Türkiye genelinde telsiz sistemi kullanmak isteyen müşterilerine OKTH hizmeti sunmaya başlamıştır.

Tekser çözüme yönelik başarılı proje uygulamaları, satış sonrasındaki bakım onarım hizmetleri ile ilgili sorumluluk anlayışı içinde olarak 1997 ile 2016 yılı arasında MotorolaTürkiye Distribütörleri  tarafından en başarılı Çözüm Ortağı ödülüne layık görülmüştür.

Misyonumuz

Misyonumuz ve hedefimiz, mevcut ve potansiyel müşterilerimiz ile uzun vadeli ve güvene dayalı bir ilişki sağlamak için, yüksek kalitede ürün ve hizmeti uygun fiyatlar ve profesyonel bir teknik destek ile sunmak ve tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Misyonumuz ve hedefimiz, mevcut ve potansiyel müşterilerimiz ile uzun vadeli ve güvene dayalı bir ilişki sağlamak için, yüksek kalitede ürün ve hizmeti uygun fiyatlar ve profesyonel bir teknik destek ile sunmak ve tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır.