Menü Kapat

MOTOTRBO DM1600 Sayısal Sabit ve Araç Telsizi

Dijital haberleşmenin gücü şimdi elinizin altında. Çalışanlarınız ister kargo teslimatı yapsın, ister kamyonları göndersin veya bir otobüs ya da tramvayı kullansın, onlarla bağlantı halinde kalın. MOTOTRBO DM1600 mobil telsiz (alfanümerik ekranlı), ekibinizin maksimum etkinlik ve güvenlik elde etmek için haberleşmesi, koordinasyon ve işbirliği yapmasına izin vermek adına temas halinde kalmasını sağlayacak güvenilir, maliyet açısından etkin bir çözümdür. DM1600 sade sürücü için tasarlanmıştır, dolayısıyla dikkat dağılması olmaksızın bağlantı kurabilirsiniz.

Bu analog/dijital mobil telsiz, üstün ses kalitesinden daha geniş kapsamaya kadar en son teknolojinin tüm faydalarını sunmaktadır. Ayrıca önemli haberleşmelere öncelik vermek için gönderme kesme (yalnızca kod çözümlü) gibi ticari faaliyet açısından temel öneme sahip ileri MOTOTRBO özellikleri ile de uyumludur. Parlak, yüksek kontrastlı alfanümerik ekran, sürücülerin ayarlar ve arayan kişinin numarası gibi bilgileri bir bakışta görmesine izin vermektedir.

DM1600’ün yalnızca analog olan modeli, sizin için doğru zaman geldiğinde basit bir yazılım paketi ile dijitale geçmenize izin vermektedir. DM1600’ün kullanımı kolaydır ve işlemlerinizde maksimum etkinlik sağlamak adına net bir haberleşme sunmaktadır.

Bilgi Al

Bizlerle iletişime geçerek ürünlerimiz ile ilgili tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.