Menü Kapat

MOTOTRBO DM2600 Sayısal Sabit ve Araç Telsizi

Kargo alanını veya güzergahı değiştiren otobüsler ya da teslimat kamyonları, çalışanlarınızın birbiriyle iletişim içerisinde ve güvende olduklarını nasıl garantileyebilirsiniz? MOTOTRBO sayısal iletişim gücünü elinizin altına kadar getirerek size yardımcı olabilir. Çok amaçlı ve güçlü olan MOTOTROBO, çift yönlü telsiz işlevselliği ile en son sayısal teknolojiyi daha güçlü bir sesli iletişim deneyimi için bir araya getirmektedir.

MOTOTRBO DM2600 araç telsizleri kompaktır ve uygun fiyatlarda sayısal teknoloji ihtiyacı olan, yoğun mobil çalışanlar için yeterlidir. Sistem kapasitesi, iki kat daha iyi arama kapasitesi ve daha net sesli iletişim de dahil olmak üzere sayısalın bütün nimetlerinden faydalandırır.

MOTOTRBO DM2600 tam sistem kapasitesine sahiptir, bu nedenle IP Saha Bağlantısı’nın esnek kapsamına veya Capacity Plus’ın trafik yönetimine ihtiyacınız olduğunda, DM2600 bunları sağlayabilir.

DM2600 var olan sisteminiz ile muhteşem bir uyum içerisindedir. Kolay ölçeklenebilirlik ve analog karşılıklı çalışabilirlik özellikleriyle, kendi hızınıza ve bütçenize göre dijitale geçiş yapabilir, böylece işlemlerinizi dijital sesli iletişim yöntemleriyle gerçekleştirebilirsiniz. DM2600 etkin ve güvenilir bir iletişim sağlayarak, daha verimli, güvenli ve maliyet açısından daha etkin bir şekilde işlerinizi yürütmenize yardımcı olabilir.

Bilgi Al

Bizlerle iletişime geçerek ürünlerimiz ile ilgili tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.