Menü Kapat

TYT MD-680 DMR Dijital ve Analog El Telsizi

Ticari ve Profesyonel Kullanım için Ekransız Dijital El Telsizi

El telsizi portföyümüze, DMR Tier I ve Tier II standardındaki TYT MD-680 dijital el telsizini de ekledik. Dijital haberleşmenin getirmiş olduğu bir çok avantajın yanı sıra, MD-680 hem dijital hem de analog çalışabildiği için, analog modda mevcut analog el telsizleriniz ile de haberleşebilir. Böylece dijital telsiz sistemine tamamen geçiş sürecinde mevcut analog telsizlerinizi de kullanmaya devam edebilirsiniz.

MD-680 telsizler dijital modda çalışırken, analog el telsizlerinde yaşanan yabancı anons ve çağrıların karışması, parazit, hışırtı gibi sorunları ortadan kaldırır. Böylece yalnızca kendi ekibinizin anonslarını dinlersiniz. Tersi olarak ise, diğer telsiz kullanıcıları da kendi ekibinizin yaptığı anonsları dinleyemez. MD-680 telsizinde bulunan dijital şifreleme özelliği ile anonslarınız tamamen güvende!

TYT MD-680 sayısal telsizler, inşaat sektörü, üretim sektörü, özel güvenlik sektörü, eğitim sektörü, perakende satış sektörü, otoparklar, hastaneler, sağlık firmaları, site yönetimleri, organizasyon firmaları, restoran, otel, motel, tatil köyleri gibi lokal iletişim gerektiren sektör ve uygulamalar için uygundur.

Bilgi Al

Bizlerle iletişime geçerek ürünlerimiz ile ilgili tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.