Menü Kapat

TYT MD-680P DMR Dijital Lisanssız El Telsizi

Lisans Gerektirmeyen Dijital İş Telsizi

Lisans gerektirmeyen iş sınıfı el telsizi portföyümüze, DMR Tier I standardındaki TYT MD-680P dijital el telsizi de katılmış bulunmaktadır. Dijital haberleşmenin getirmiş olduğu bir çok avantajın yanı sıra, MD-680P hem dijital hem de analog çalışabildiği için, analog modda mevcut analog lisanssız PMR 446 el telsizleriniz ile de haberleşebilir. Böylece dijital telsiz sistemine tamamen geçiş sürecinde mevcut analog telsizlerinizi de kullanmaya devam edebilirsiniz.

MD-680P telsizler dijital modda çalışırken, analog lisanssız el telsizlerinde yaşanan yabancı anons ve çağrıların karışması, parazit, hışırtı gibi sorunları ortadan kaldırır. Böylece yalnızca kendi ekibinizin anonslarını dinlersiniz. Tersi olarak ise, diğer lisanssız telsiz kullanıcıları da kendi ekibinizin yaptığı anonsları dinleyemez. MD-680P telsizinde bulunan dijital şifreleme özelliği ile anonslarınız tamamen güvende!

TYT MD-680P serisi sayısal telsizler, inşaat sektörü, üretim sektörü, özel güvenlik sektörü, eğitim sektörü, perakende satış sektörü, otoparklar, hastaneler, sağlık firmaları, site yönetimleri, organizasyon firmaları, restoran, otel, motel, tatil köyleri gibi lokal iletişim gerektiren sektör ve uygulamalar için idealdir. Ayrıca avda, kampta, tatilde, alışverişte, yolculukta birbirini takip eden araç ve motorlar gibi kişisel uygulamalarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Bilgi Al

Bizlerle iletişime geçerek ürünlerimiz ile ilgili tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.