Menü Kapat

TYT MD-9600 DMR Dijital Sabit ve Araç Telsizi

Renkli Ekranlı Tuş Takımlı

TYT MD-9600 iki yönlü telsiz ile siz de artık dijital moda geçebilirsiniz! MD-9600, dijital haberleşme teknolojisi sayesinden size kristal berraklığında ve gürültüsüz bir haberleşme imkanı sağlar. Dijital teknolojisinin yanı sıra, size tüm analog haberleşme gereksinimlerini de sunar ve bunların hepsini gayet uygun bir fiyatla!

MD-9600 analog ve dijital modları destekler, böylece her ikisinden de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Zaman Bölmeli Çoklu Erişim (TDMA) dijital teknolojisini kullanarak hem 400-480MHz UHF frekanslarında hem de 136-174MHz VHF’de 50 Watt ve UHF’de 45 Watt çalışan eş zamanlı çift kanal desteği sağlar. Bu dijital mobil telsiz, Motorola MOTOTRBO ve diğer tüm DMR Tier II telsizlerle de uyumludur.

MD 9600’de toplam 250 bölge ve her bölge için 64 kanal tanımlanabilir. Dahili CTCSS / DCS, kanal tarama, öncelikli tarama, kısa metin mesajı özellikleri, taslak mesaj düzenleme, rehber ve şifreleme özelliklerinden bazılarıdır.

Arama özellikleri için, MD-9600 dijital modda Özel Arama, Grup Arama ve Genel Arama modlarına sahiptir. Ayrıca, Yalnız işçi modu, güç tasarrufu modu, düşük güç alarmı, acil durum alarmı ve VOX özelliği de vardır. Bilgisayardaki programlanabilir ve yazılımı sonradan yükseltilebilir, bu da piyasadaki diğer dijital mobil telsizlere rgöre maksimum esneklik ve çok yönlülük sağlar!

TYT MD-9600 geniş bir LCD ekrana sahiptir. Tuş takımlı el mikrofonu sayesinde telsiz menüsünde kolayca erişebilir, analog ve dijital özelliklere kolayca ulaşabilirsiniz. Hiç şüphe yok ki, MD-9600 size uygun bir analog telsiz fiyatı ile birinci sınıf dijital telsizin tüm imkanlarını sunar.

Bilgi Al

Bizlerle iletişime geçerek ürünlerimiz ile ilgili tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.