Menü Kapat

TYT MD-UV390 Dual Band DMR & Analog (FM) Amatör El Telsizi

Renkli Ekranlı, Tuş Takımlı, 3000 Kanal 10.000 Rehber Kapasiteli

MD-UV390 amatör el telsizi, Dual Band DMR ve analog (FM) kapasitesi, LCD renkli ekranı, 5 Watt RF çıkış gücü, IP67 koruma standardı ve yüksek kapasiteli bataryası ile size haberleşmelerinizde kolaylıklar sağlar.

Firmware güncelleme imkanı, 3000 kanal kapasitesi, 10.000 kapasitesli rehberi (firmware ile 120.000’e kadar), dijital kanallarda 8 saate kadar ses kayıt kapasitesi, opsiyonel GPS donanımı ve yüksek seviyeli sayısal şifrelemesi de diğer artıları. Geniş renkli ekranı ve tuş takımı sayesinde dijital haberleşmenin tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz. Üzerinde standart Kenwood tipi kulaklık mikrofon girişi bulunmaktadır.

Kısa mesaj, bire-bir çağrı, grup çağrı, genel çağrı, uzaktan telsiz kontrolü, uzaktan telsiz bloke etme açma, acil çağrı gibi uygulamalar vb. TYT MD-UV390 el telsizi, desteklediği ETSI TS102 361-1 -2 -3 protokolü ile diğer marka (Motorola, Hytera, Aselsan gibi) DMR ve analog telsizler ile haberleşebilir.

Not: Bu telsiz ancak Bilgi Teknolojileri ve iletişim kurumu (BTK) veya Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü (KEGK)’ dan  amatör telsizcilik belgesi alan amatör telsizcilere ve BTK’ nın izin vermiş olduğu kuruluşlara satılabilir.

Sipariş vermek isteyenler amatör telsizci (şahıs) ise geçerli amatör telsizcilik belgesi ve Nüfus cüzdanı fotokopisini, Kurum ise  BTK dan almış oldukları sistem kurma izin yazısını, 0312 447 07 71 numaraya faks ile iletilmeli veya destek@tekserelektronik.com.tr ‘ye gönderilmelidir. Aksi takdirde satış yapılamaz.

Bilgi Al

Bizlerle iletişime geçerek ürünlerimiz ile ilgili tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.