Menü Kapat

TYT TH-UV88 Dual Band El Telsizi

Lisans VHF / UHF Analog Dual Band El Telsizi

TYT TH-UV88, giriş seviyesi fiyatı ile günlük amatör kullanım için tasarlanmış, ekonomik bir çift bantlı UHF/VHF analog el telsizidir. TH-UV88, 200 kanal ve 5 watt’a kadar gücü ile piyasada bilinen Baofeng UV-5R’nin özelliklerine ihtiyaç duyan amatör telsiz operatörleri için mükemmel bir seçimdir. Ancak TH-UV88 daha profesyonel bir görünüm ve dayanıklılığa sahiptir.

TH-UV88, 2 metre ve 70 cm amatör frekanslarını destekleyen 200 programlanabilir kanal kapasitesine sahiptir. CTCSS/DCS 2Ton, 5Ton ve 1750 Hz çağrı tonlarını destekler. Diğer özellikler arasında ikili bekleme, ikili bekleme, FM radyo, DTMF kodlama/kod çözme, uzaktan bayıltma/öldürme/etkinleştirme ve tuş kilidi bulunur. UV88 ayrıca DOT Matrix LCD ekrana, eller serbest kullanım için dahili VOX (Sesle Çalışan Gönderme) ve yüksek aydınlatmalı bir el fenerine sahiptir.

TYT TH-UV88 standart paket içeriği şarj edilebilir 1400mah Li-Ion batarya, kemer klipsi, çıkarılabilir kazançlı dual band anten, masaüstü şarj cihazı, kullanım kılavuzudur.

Bilgi Al

Bizlerle iletişime geçerek ürünlerimiz ile ilgili tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.